חיתוך שורשים בביוב

חיתוך שורשים בביוב

שורשים בביוב גורמים לנזק רב  בגלל עיקום או שבר בצינור. במצב של שורשים אלימים בצינור עדיף ואף רצוי לבצע תיקון הטלאה ולא החלפה של צינור. כי בביצוע ההטלאה אנחנו מבטלים את חיבור הצנרת הפגוע לצמיתות  והשורש לא יכול לחדור שוב. אבל בשיטה של חפירה והחלפה מחברים צינור עם צינור. והשורש יכול לחזור  דרך החיבור החדש. ברשותנו ציוד מקצועי וידע רב מאוד לטיפול בבעיה לצמיתות. בעיית השורשים אויב מספר 1 !!
השורשים מחפשים את החומר העשיר ברכיבים התזונתיים שאנחנו שולחים לביוב. השורש בקיץ בגלל חוסר בנוזלים גודל פי 300. השורש חודר למערכת הביוב בדרך כלל דרך חיבורי הצנרת. או נקודת חולשה אחרת. השורש שולח חוטים דקים של שורש מתחיל גודל של מיקרונים. לאחר החדירה ניזון וגודל ומתרבה במהירות. השורש חודר כול סוג של צינור ברזל/בטון/פלסטיק. השורש גורם לנזק גדול במידה ולא מטפלים בזמן יכול לרסק את הצינור והטיפול היה מאוד מורכב. כיום יש טכנולוגיה שיודעת לחסום לצמיתות את כניסת השורשים לצנרת שלנו בעזרת חידוש הצנרת ללא צורך בהחלפה. שיטה זאת עדיפה על פני החלפה של הצינור כי בשיטת הטלאה בעזרת החומר המתאים אנחנו מבטלים את חיבורי הצנרת ככה שהצינור נהיה רציף ללא גישה לכניסה של שורשים וחזק פי 50 מהצינור הקיים. הצלחה שלנו השקט שלכם!!!

הציוד שאיתו אנחנו משתמשים לכרסום שורשים בביוב

ברשותנו ציוד כרסום מתקדם משולב בזמן העבודה עם מערכת צילום רובוטי לניקוי של 100% מהצינור מהשורש וטיפול מונע לאורך שנים רבות, 5 שנים אחריות על תיקון הטלאה לאחר חיתוך השורשים שביצענו!!!

אנחנו מבצעים את התיקון רק עם חומרים איכותיים בעלי תו תקן אירופאי. איכות החומרים נותנים לנו את השקט להעניק לכם אחריות לתקופה ארוכה.

והניסיון מקצועי שלנו נותן מענה לכול בעיה מעל 15 שנות פעילות ואלפיי תיקוני פנים צנרת עושים את הבדל!!!

תוכן עניינים

לא פתרנו את הבעיה? לא שילמת!

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם